« zpět

Modulární montovaný dům od Donovan Hill

Dům od Donovan Hill patří mezi modulární montované budovy, které mohou být nazývány jako „samostatné“, nebo existují v kombinaci s jinými objekty jako je zahrada, sklad, atd. Všechny budovy odpovídají na požadavek udržitelnosti a dopravní dostupnosti.

Budova je navržena tak, aby její flexibilní konfigurace a využívání byly vhodné pro každodenní život. Tato funkce také podporuje schopnost, že dům může být přepravován kamionem a tím poskytuje možnost přizpůsobit se obyvatelům vždy a podle jejich potřeb. Tyto schopnosti také umožňují rozšířit nebo „zmenšit“ dům.

Zahájená série se nazývá D. H. A. N, skládá se ze tří variant: základní, rozšířená a poslední se zabývá okolím domu. Základní varianta poskytuje plné pohodlí pro život. Obsahuje otevřenou nebo uzavřenou kuchyň, koupelnu, prádelnu, jídelnu a obývací pokoj. Doplňkové skladovací stěny převádí část obývacího prostoru na vizuálně oddělené ložnice Rozšířená varianta je nástavbou základní verze. Varianta zabývající se okolím domu řeší pokrytí venkovních ploch, včetně umístění garáže nebo stáje. Tento model je speciálně navržen pro vytvoření rekreačního místa, které spojuje interiér se zahradou.

Bílý interiér s dřevěnými okny a rámy umožňuje vlastníkům místnost oživit. Dřevěná garnýž zajišťuje osvětlení místnosti a také se zasluhuje o umělecké umístění záclon. Dům vyhovuje australským podmínkám životního prostředí a je nabízen v barevných variacích podle individuálních přání. Osobitá střešní konstrukce a barevné větrací šachty charakterizují exteriér domu.

Modulární montovaný dům od Donovan Hill 5
 
/
 
Přečteno: 21575x

Další články ze sekce Mobilní domy
Zdroj: architecture4us.com


Vyberte si svůj kraj:

OBJEDNÁVKA KATALOGU ZDARMA!

Budeme Vás kontaktovat ohledně nejvhodnějšího katalogu.
Odkud jste (okres): *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš email: *
Váš telefon: *
Chci zasílat i další akční nabídky, SOUTĚŽE a informace

Nejnovější

Hliníková pergola FUSION
pergola VISION
pergola_Olympia2
Domek na ostrově Skye 2
Slavnostní dokončení koncertního domu Elbphilharmonie 1
Slavnostní dokončení koncertního domu Elbphilharmonie 2

Nejčtenější