« zpět

Luxusní italské pergoly

Chcete kvalitu a zajímavý design? Moderní hliníkové konstrukce, perfektní technologie, promyšlené detaily, elegantní nadčasový vzhled, který respektuje vaše přání i styl vašeho bydlení. Luxusní pergoly, umožňující komfortní pobyt venku bez ohledu na počasí, se stávají neodmyslitelnou součástí moderního bydlení. To vše vám nabízí italské pergoly Pratic.

Dovozcem těchto pergol je společnost STAVEKO TRADE, která zajišťuje komplexní dodávky na klíč. Společnost STAVEKO TRADE má za sebou již více než 300 úspěšných realizací po celé ČR. Nahlédněte do galerie realizací pergol.

Pergoly se vyrábějí dle vašich individuálních přání a podmínek okolí. Konstrukce jsou buď hliníkové, které jsou naprosto bezúdržbové, nebo dřevěné. Konstrukce mohou být samonosné, nebo se kotví do stěn. Atypické konstrukce pergol vyráběné na míru nejsou výjimkou.

Střechu pergoly tvoří technická textilie, která je zcela nepromokavá, vysoce odolná proti prudkému dešti a větru až do rychlosti 70 km/hod. Navíc je opatřena Block out fólií s UV filtrem, která zajistí příjemné klima pod pergolou i v horkých letních dnech. Pohyblivé střechy mohou být ovládány buď manuálně, nebo pomocí elektromotoru. Velký výběr různých typů konstrukcí se sklonem i vodorovných.

U většiny typů hliníkových konstrukcí je důmyslně vyřešen svod vody, který spolehlivě odvede veškerou vodu tiše k zemi. V nabídce je i integrované vnitřní LED osvětlení v několika barvách s možností stmívání. Ideální je doplnit pergolu o vertikální rolety WINDY, uzavřít celý prostor a doplnit třeba o infrazářiče, nebo teplomety. Veškerý pohyb, světlo i teplo ovládáte pomocí dálkového ovládání. S chytrou aplikací, můžete k ovládání použít i smartphone, nebo tablet.

Pokud chcete pergolu využívat celoročně, vyberte si pak ze sekce lamelové pergoly (bioklimatické). Lamelové pergoly vás ochrání před sluncem, deštěm, větrem, dokonce i před sněhem. Střechu tvoří hliníkové lamely, které můžete libovolně naklápět, až do úplného uzavření.

Pergoly můžete navíc doplnit o boční rolety nebo plné stěny (pevné/posuvné) s bezrámovými skly. Takové pergoly můžete skládat i do větších rozměrů. Ideální volbou pro tyto případy jsou pergoly NOMO a pergoly RIALTO, top produkty v řadě hliníkové pergoly, které jsou vhodné jako plnohodnotné moderní, celoročně obyvatelné, přístavby pro terasy rodinných domů a bytů, nebo prostory hotelů a restaurací.

Oproti tomu hliníková pergola FUSION, pergola LEVEL a pergola EVO, či MITO, jsou subtilnější konstrukce a vynikají svou jednoduchou a nadčasovou elegancí.

Pergoly se testují v reálných podmínkách 5000 cykly otevření a zavření, což odpovídá každodennímu použití po dobu 15 let. Na všechny pergoly poskytujeme záruku 5 let!

Každá pergola je jedinečná, originální, vyráběná na míru a proto se maximálně přizpůsobí vašim požadavkům i podmínkám umístění a okolí. Vybrat tu správnou, není jednoduché.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s možnostmi, technickými parametry, připravíme vizualizaci, představíme materiály, vzorníky a barvy.

Konzultace ZDARMA pro vás.

hlinikova_pergola_phoenix
 
/
 
Přečteno: 8100x

Další články ze sekce Ploty, chodníky, terasy


Vyberte si svůj kraj:

OBJEDNÁVKA KATALOGU ZDARMA!

Budeme Vás kontaktovat ohledně nejvhodnějšího katalogu.
Odkud jste (okres): *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš email: *
Váš telefon: *
Chci zasílat i další akční nabídky, SOUTĚŽE a informace

Nejnovější

hlinikova_pergola_nomo6
lamelova_pergola_galatea4
pergola_Olympia2
Domek na ostrově Skye 2
Domek na ostrově Skye 4
Domek na ostrově Skye 5

Nejčtenější